            <zypp name="SLE15-SP4-Installer-Updates" alias="SLE15-SP4-Installer-Updates"/>
          </repository>
        </updates>
      </register>
      <summary>SUSE Manager Proxy 4.3</summary>
      <shortsummary>SUSE Manager Proxy 4.3</shortsummary>
      <description>SUSE Manager Proxies extend large and/or geographically
dispersed SUSE Manager environments to reduce load on the SUSE Manager
Server, lower bandwidth needs, and provide faster local
updates.
      </description>
      <xi:include href="linguas.include" />
      <urls>
      </urls>
      <buildconfig>
        <!-- This section is needed to generate the installation media -->
        <producttheme>SLES</producttheme>
        <!-- <betaversion>Alpha0</betaversion> -->
        <milestone>QU2</milestone>
      </buildconfig>
      <installconfig>
        <!-- All flags needed during installation -->
        <defaultlang>en_US</defaultlang>
        <distribution>SUSE_SLE</distribution>
      </installconfig>
      <!-- All Flags needed in the running system -->
      <runtimeconfig />
      <productdependency relationship="provides" name="SUSE_SLE" flag="EQ" baseversion="15" patchlevel="4" />
      <productdependency relationship="provides" name="SUSE_SLE-SP4" flag="EQ" baseversion="15" patchlevel="4" />
    </product>
  </products>
  <!-- Default conditionals, repositories and archsets for SLE 12 get imported -->
  <xi:include href="defaults-conditionals.include" />
  <xi:include href="defaults-archsets.include" />
  <xi:include href="defaults-repositories.include" />
  <mediasets>
    <media type="ftp" flavor="POOL" name="SLE-15-SP4-Product-SUSE-Manager-Proxy-4.3-POOL" mediastyle="suse-sle15"
      sourcemedia="2" debugmedia="3" ignore_missing_packages="false" ignore_missing_meta_packages="false"
      run_make_listings="true" run_hybridiso="true" run_media_check="true" repo_only="true"
      use_suggested="false">
      <!--   type   		      : defines the default size of a media
             flavor 		      : flavor name - this is needed for registration
             product		      : references the product name
             name   		      : name of the media
             sourcemedia      : sources on this media allowed?
             create_pattern   : create pattern out of the given groups
             use_required     : add required packages from the groups
             use_recommended  : add recommended packages from the groups
             use_suggested    : add suggested packages from the groups
		-->
      <archsets>
        <archset ref="x86_64" />
      </archsets>
      <metadata>
        <package name="skelcd-EULA-suse-manager-proxy" />
      </metadata>
      <use group="sumap_release_packages" create_pattern="false" use_recommended="true" />
    </media>
  </mediasets>
  <group name="sumap_release_packages">
    <packagelist relationship="recommends">
      <package name="SUSE-Manager-Proxy-release" supportstatus="l3" />
      <!-- needed to identify base products in yast -->
      <package name="skelcd-control-suse-manager-proxy" supportstatus="l3" /> <!-- @@ -->
      <package name="release-notes-susemanager-proxy" supportstatus="l3"/>